Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP INTERCANIS BRNO 27.-28.06.2009

5. 7. 2009

POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY


Plemeno: Tosa-inu
27.-28.06.2009 - MVP INTERCANIS, Brno
Rozhodčí: Kraljič Zlatko (CRO)
přihlášených jedinců 28 / 22 přítomných jedinců

 

 

      Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  

 2392  Pes  dorost  ASHINGO z Dadiho chovu  David Gajdoš

 VN1

 2393  Pes  mladých  AGARO Big Luck  Eva Holubcová

 nedostavil se

 2394  Pes  mladých  BRUNO Beikubara  Andrea Kainová

 V1, CAJC

 2395  Pes  mladých  Octopus KYODAI NA SUGATA  Miroslav Můller, SK

 nedostavil se

 2396  Pes  mezitřída  ABENJI Big Luck  Zeman, Pavlíčková

výborný 1, CAC

 2397  Pes  mezitřída  BON´YARI Birengo  Eva Holubcová

nedostavil se

 2398  Pes  otevřená  ARASHI Skype  Kateřina Dvořáková

 VD2

 2399  Pes  otevřená  C´CHINKY Devoted Friend  Richard Procházka

V1, CAC, Res. CACIB 

 2400  Pes  otevřená  CUMASAKI Abides  Sab.Rozštlapilová

 VD3

 2401  Pes  šampionů  ALCATRAZ Birengo  Leona Sateková, SK

nedostavil se 

 2402  Pes  šampionů  BOY du Center Club Moloss Wolf  Petr Melka

  V1, CAC, CACIB

 2403  Pes  veteránů  AZUKI Jamo Super  Jana Modráčková

 VD1

 2404  Fena  mladých  AMAYA Shupiti  Kateřina Dvořáková

 V2

 2405  Fena  mladých  ASHIRIA Aschabey  Miloslav Vrlík

VD 

 2406  Fena  mladých  BRIA Beikubara  Václav Aur

 V

 2407  Fena  mladých  BRIA z Katusického dvora  Sylvie Fantová

V3

 2408  Fena  mladých  CECILLE MON Birengo  Leona Sateková, SK

V1, CAJC, nejl. mladý 

 2409  Fena  mladých  CHITASHI Jamo Super  Jana Lhotková

 VD

 2410  Fena  mladých  GAŠŠIRI Diamant severu  Eva Piskačová

VD 

 2411  Fena  mladých  GEILA Diamant severu  Petr Milec

 nedostavila se

 2412  Fena  mladých  GWENDOLYN Diamant severu  Radim Polák

nedostavila se 

 2413  Fena  mladých  JCH.CHISAKI Tosa Centrum  Petr Melka

V4 

 2414  Fena  mezitřída  HENSAY Jamo Super  Jana Modráčková

 VD2

 2415  Fena  mezitřída  HISA Tosa Centrum  Vlastimil Sedlák

  VD1

 2416  Fena  otevřená  AUGGIE Skype  Miroslava Beigunová

V3 

 2417  Fena  otevřená  AYSCHA Beikubara  Zeman, Pavlíčková

V2, Res. CAC 

 2418  Fena  otevřená  CARABEA Abides  Josef Jekl

V1, CAC, Res. CACIB 

 2419  Fena  šampionů  BANZAI Birengo  Zeman, Pavlíčková

V1, CAC, CACIB, BOB