Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

CACIB Brno, Czech Republic
Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sonntag 26.06.2011
kruh/ ring - 11
hala / hall B
Rozhodčí / Judge: 
přihlášených jedinců  / registered individuals: 19
přítomných jedinců / present 17

 

   sex  class  name  owner /breeder  results
 2271  Male  junior  CABONNE Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Miroslav Vrlík
 VD3
 2272  Male

 junior

 CALVIN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Karel Doseděl  V2
 2273  Male  junior  ETSUKO ERNY ze Špičáku
 (Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku)
 Marie Postřihačová  NEPŘÍTOMEN
 2274  Male

 junior

 JCh.FUDZISAN Abides
 (Abenji Big Luck x Cynthia Abides)

 ABIDES

 V1, CAJC, BOJ
 2275  Male  open  Ch.ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Cizumi Tosa Centrum)
 Tosa Tandoku od Labe   V2, Res.CAC
 2276  Male  open

 C´CIOKO Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)

 Ivan Šimáček V1,CAC,Res.CACIB 
 2277  Male  champion  Ch.ABENJI Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)
 BIRENGO V1, CAC, CACIB
 2278  Female   baby  EMIKO SAJAHA
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 Veronika Krajčová  VN1
 2279   Female  junior  CORRIE Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)

 František Šipka  NEPŘÍTMNA
 2280  Female  junior  FREYA Abides 
 (Abenji Big Luck x Cynthia Abides) 
 Renáta Michalíčková  V1, CAC
 2281  Female  junior  FUMIKO Abides
 (Abenji Big Luck x Cynthia Abides)
 Tomáš Ilič  VD2
 2282  Female  intermediate   AKINA Tosa Ken
 (Genki x Basaki Kalabousek)
 TOSA KEN V2, Res.CAC 
 2283  Female  intermediate  TANDOKU od Janusów
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf)
 Tosa Tandoku od Labe  V1, CAC
 2284  Female  open  BASAKI Kalabousek
 (Shakuhachi Imperial's Akagi x Aischa Diamant severu) 

 TOSA KEN  V3
 2285  Female  open  C´CHELSIE Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)
 Ing. František Brázda V2, Res.CAC
 2286  Female  open  JCh.MIDORI Tosa Centrum
 (Fuwari Tosa Centrum x Daigi Tosa Centrum)
 Monika Vysloužilová  V1, CAC, Res.CACIB
 2287  Female  open  SAIKO Ostatní Samuraj
 (Toschuri z Lesnego potoku x Saba z Lesnego potoku)
 Karel Zimmermann V4 
 2288  Female  champion  Ch. AGUARA Birengo
 (Goshi Tosa Centrum x Meishi Tosa Centrum)       
 BIRENGO  V1, CAC, CACIB, BOB 
 2289  Female  champion  AKATSUKI SANZEN Tosa z Louštína 
 (Genki x Aika Beikubara)
 Tosa Tandoku od Labe V2, Res.CAC


 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 



VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
NV = NATIONAL WINNER
BOB = BEST OF BREED
V1 (bez titulu) = EXCELLENT 1 (no title)