Jdi na obsah Jdi na menu
 


OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

Plemeno: Tosa-inu
05.02.2011 - sobota, Duo Cacib Brno, výstava pořádaná ČMKU
Rozhodčí: Tibor Havelka
přihlášených jedinců 32 / přítomných jedinců 30

   sex  class  name  owner /breeder  results
 1424  Male  baby  CABONNE Aschabey
 (Stonewll Tadashi x Beyla Abides)

 Miroslav Vrlík  N
 1425  Male  baby  CALVIN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)

 Karel Doseděl  VN
 1426  Male  baby  CLEO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Aibides)
 Metznerová Simona  N
 1427  Male  puppy  ETSUKO DAI ze ŠPIČÁKU
 (Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku)
 Olga Špuláková  N1
 1428  Male  puppy  ETSUKO ERNY ze ŠPIČÁKU
 (Stoewall Buda x Ayki ze Špičáku)
 Marie Postřihačová
 N2
 1429  Male  junior  ASON Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 KIWISAN  V1,CAJC,BOJ
 1430  Male  junior  BALTAZAR Shigeru
 (Abenji Big Luck x C´Chizumi Tosa Centrum)
 SHIGERU  VD4
 1431  Male

 junior

 EAST WEST DOGSTAR´S Django
 (Ryoma x East West Lucia)

 TOSA SLOVAKIA

 VD
 1432  Male  junior  LEOPOLD ROLAND Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Bryuschi Diamant severu) 
 Krupičková Jana  V2
 4605  Male  junior  AGIRO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)
 Daniel Suchan  V2
1433  Male  intermediate  Ch.ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum)
 Tosa Tandoku od Labe 

 V1 (bez titulu)

1434  Male  champion  Ch.Stonewall Tadashi
 (Stonewall Goliath x Stonewall Asahi)
 ASCHABEY V3 
1435  Male  champion  Ch.ABENJI Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum) 
 BIRENGO & BEIKUBARA   V1, CAC, CACIB
1436  Male  champion  Ch.BRUNO Beikubara
 (Baku Kalabousek x Beira Devoted Friend)
 Andrea Kaniová  V2, R.CAC, R.CACIB
1437  Female  pupoy  ANEKO Čeperek
 (Aki du Center Club Mollos Wolf x Daeki Japan Dog)
 Barbora Pěničková  VN
1438  Female  junior  AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 TOSADAR  V2
1439  Female  junior  AIMI Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 KIWISAN  V1, CAJC
1440  Female  junior  AKINA Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)
 TOSA KEN  V4
1441  Female  junior  DACOTA Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 Lenka Jirušková  VD
1442  Female  junior  DAISHO Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 Hana Bergmanová  nepřítomna
1443  Female  junior  L´SACHI Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Bryuschi Diamant severu)
 Šárka Šimečková  D
1444  Female  junior  RINAKO Tosa Centrum
 (Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum)
 Alena Homolová  VD
1445  Female  junior  TANDOKU od Janusów
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf)
 Tosa Tandoku od Labe   V3
1446  Female  intermediate  BILLIE Aschabey
 (Boy du Center Club Moloss Wolf x Beyla Abides)
 TOSA SLOVAKIA  V3
1447  Female  intermediate  EHIME Japan Dog
 (Baku Kalabousek x Bisei Japan Dog)
 Antonín Blažík V2, Res.CAC 
1448  Female  intermediate   ETSUKO Japan Dog
 (Baku Kalabousek x Bisei Japan Dog)
 Antonín Blažík  V1 CAC
1449  Female  open  AJUGA Tajemství sakury'
 (Aki du center Club Moloss Wolf x Akira Kalabousek)
 POCHMURNÝ KVÍKAL D 
1450  Female  open  AKATSUKI SANZEN Tosa z Louštína
 (Octopus Ichido ni Futátsu x Ayka Beikubara)
 Tosa Tandoku od Labe  VD3 
1451  Female  open  Ch.BACURA Present Dog
 (Akebono Taikó x Pensaki Tosa Centrum)
 MIRABILIS GEMMA  V1, CAC, Res.CACIB
1452  Female  open  BRIA Beikubara
 (Baku Kalabousek x Beira Devoted Friend)
 Václav Aur nepřítomna 
1453  Female  open  EGAMI Tosa Centrum
 (Uruwashi Tosa Centrum x Miya Tosa Centrum)
 SHINYUU  V2, Res.CAC
1454  Female  champion  Ch. AGUARA Birengo
 (Goshi Tosa Centrum x Meishi Tosa Centrum)
 BIRENGO & BEIKUBARA V1, CAC, CACIB, BOB

 


VN
= VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER
BOJ = BEST YOUNG
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
NV = NATIONAL WINNER
BOB = BEST OF BREED

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář