Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY /CONFIRMED OFFICIAL RESULT

29.05.2011 - Club show Moloss Club CZ - Mladá Boleslav, Czech Republic
Plemeno / Breed: Tosa-inu
Rozhodčí / Judge: Ing.Kateřina Bečková
přihlášených jedinců  / registered individuals: 22
přítomných jedinců / present: 20

 

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  puppy  BIGGI Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabouse
k)
 Karel Menší VN1
 Male  junior  DAIKIN BIRENGO Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 BIRENGO & BEIKUBARA   V2
 Male  junior  JCh.LEOPOLD ROLAND Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Bryuschi Diamant severu)        
 Jana Krupičková   V1, CAJC, KVM
 Male  intermediate  ATSUMO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)
 Petr Plíšek VD1
 Male  open  Ch.JCh.ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum)
 Tosa Tandoku od Labe   VD1
 Male  champion  Ch.BON´YARI Birengo
 (NInja Twierdza Samuraja x Meishi Tosa Centrum)
 BIG LUCK  V2, Res.CAC
 Male  champion  Ch.ABENJI BIG LUCK
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)
 BIRENGO  V1, CAC, KV, BOB 
 Female   baby  BATSUMI Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek)

 Tosa Ken VN1
 Female  junior  ANEKO Čeperek
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog )
 Barbora Pěničková  V1, CAJC, KVM 
 Female  junior  FREYA Abides
  (Abenji Big Luck x Cynthia Abides)
 Renáta Michalíčková absent
 Female  junior  RUBI Tosa Centrum
 (Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum) 
 Monika Svojtková  VD2
 Female  intermediate   JCh.AICHI Maegashira
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó)
 Petra Roušarová  V2
 Female  intermediate  NATSUMI Tosa Centrum 
 (Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum) 
 KVĚT LARYK VD3 
 Female  intermediate  BEDELINE Aschabey
 (Boy du Center Club Moloss Wolf x Beyla Abides)
 Iva Havlíčková D4 
 Female  intermediate  TANDOKU od Janusów 
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf) 
 Tosa Tandoku od Labe   V1, CAC, KV
 Female  champion  Ch.AKATSUKI SANZEN Tosa z Louštína
 (Octopus Ichido Ni futátsu x Aika Beikubara)
 Tosa Tandoku od Labe   V1, CAC
 Female  open  CHIOKO TAISHI ze Špičáku
 (Ghost dog Ostatní samuraj x Ayki ze Špičáku)
 SAIKAKU  V3
 Female  open  AKEMI Batsuschi
 (C´Chintai Devoted friend x Bahara Kalabousek)
 Jiří Veselý absent

 Female

 open             EGAMI Tosa Centrum
 (Uruwashii Tosa Centrum x Miya Tosa Centrum) 
 SHINYUU V2, Res.CAC
 Female   open            ANABELLE Big Luck 
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)
 Martin Cienciala  V
 Female  open
                   
 BASAKI Kalabousek
 (Shakuhachi Imperial's Akagi x Aischa Diamant severu
)
 TOSA KEN V1, CAC
 Female  open  SAITO Ostatni Samuraj /import PL/
 (Toshuri z Lesnego potoku x Saba z Lesnego potoku)
 Karel Zimmermann V4

 GRATULUJEME ÚČASTNÍKŮM I VÝHERCŮM !!!



VN
 = VERY PROMISING /velmi nadějný/
N = PROMISING /nadějný/
CAJC = YOUNG WINNER  /vítěz třídy mladých/
V = EXCELLENT /výborný/
VD = VERY GOOD /velmi dobrý/
D = GOOD /dobrý/
KV = CLUB WINNER /klubový vítěz/
KVM =
YOUNG CLUB WINNER /klubový vítěz mladých/
BOB = BEST OF BREED /vítěz plemene/