Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

Plemeno: Tosa-inu
24.04.2011 - MVP České Budějovice
Rozhodčí: Petr Řehánek, CZ
přihlášených jedinců 28 / přítomných jedinců 23

 

   sex  class  name  owner /breeder  results
 2376  Male  puppy  ASAHIRO Ranní úsvit
 (Hitsagi Tosa Centrum x Datsumi Taikó)
   VN 1
 2377  Male  puppy  CABONNE Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Miroslav Vrlík
 VN 2
 2378  Male  puppy  CLEO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Metznerová Simona  VN 3
 2379  Male  junior  ASON Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 KIWISAN  V1, CAJC, BOJ
 2380  Male

 junior

 ETSUKO DAI ze ŠPIČÁKU
 (Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku)

 Olga Špuláková

 V3
 2381  Male  junior  LEOPOLD ROLAND Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Bryuschi Diamant severu)
 Krupičková Jana  V2
 2382  Male  intermediate  AGIRO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)
 Daniel Suchan  V1 (bez titulu)
 2383  Male  intermediate  DAI DAI ze ŠPIČÁKU
  (Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku)
 

 nepřítomen

 2384  Male  open  AKIO Tosa Daigi Dog
 (Akebono Taikó x Daigi Japan Dog)
 M. Hanus V1, CAC
 2385  Male  champion  Ch.ABENJI Big Luck
  (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)
 BIRENGO  V1, CAC, CACIB,
BOB, BIG, BOD, BIS
 2386  Male  champion   Ch.Stonewall TADASHI
 (Stonewall Goliath x Stonewall Assahi)
 ASCHABEY  V2, R.CAC, R.CACIB
 2387  Female  junior  AGUARA Tosadar
  (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 TOSADAR  V1 (bez titulu)
 2388  Female  junior  AIMI Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 KIWISAN  V2
 2389  Female  junior  LADY LEA Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Bryuschi Diamant severu)
 Michal Beran  nepřítomna
 2390  Female  junior  REN´AI Tosa Centrum
  (Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum)
 RANNÍ ÚSVIT  VD4
 2391  Female  junior  RINAKO Tosa Centrum
  (Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum)
 Alena Homolová V3
 2392  Female  intermediate  AKINA Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)
 TOSA KEN  V3
 2393  Female  intermediate  ALISHA Svatohorsý rubín
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Destiny Diamant severu) 
 SVATOHORSKÝ RUBÍN VD4 
 2394  Female  intermediate  BENYE Aschabey
 (Boy du Center Club Moloss Wolf x Beyla Abides) 
   nepřítomna
 2395  Female  intermediate  C´CHELSIE Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)
 Ing. František Brázda V1, CAC
 2396  Female  intermediate  DAI KIMI ze ŠPIČÁKU
 (Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku)
 Petr Pivný nepřítomna
 2397  Female  intermediate  MIDORI Tosa Centrum
 (Fuwari Tosa Centrum x Daigi Tosa Centrum)
 Monika Vysloužilová  V2, Res.CAC
 2398  Female  open  ANABELLE Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)
 Martin Cienciala V4
 2399  Female  open  BASAKI Kalabousek
 (Shakuhachi Imperial's Akagi x Aischa Diamant severu)
 TOSA KEN V2, Res.CAC
 2400  Female  open  EGAMI Tosa Centrum
 (Uruwashi Tosa Centrum x Miya Tosa Centrum)
 SHINYUU  V1, CAC, Res.CACIB
 2401  Female  open  CHIOKO TAISHI ze Špičáku
 (Ghost dog Ostatní samuraj x Ayki ze Špičáku)
 SAIKAKU V3
 2402  Female  champion  Ch.BACURA Present Dog
 (Akebono Taikó x Pensaki Tosa Centrum)
 MIRABILIS GEMMA  V1, CAC, CACIB
 2403  Female  champion  Ch. CHISAKI Tosa Centrum
  (Aki du Center Club Moloss Wolf x Ogori Tosa Centrum)
 ASCHABEY nepřítomna

 


VN
= VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER
BOJ = BEST YOUNG
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
NV = NATIONAL WINNER
BOB = BEST OF BREED
NEPŘÍTOMEN, NEPŘÍTOMNA = ABSENT
V1 (bez titulu) = EXCELLENT 1 (no title)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář