Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

MVP (CACIB) Praha, Czech Republic
Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sonntag 06.11.2011
Rozhodčí / Judge: Andráš Polgár (CZ)
Kruh / Ring: 22 - Hala VI. C,D
přihlášených jedinců  / registered individuals: 30
přítomných jedinců  / present 28
fotogalerie
Zde

CAC ČMKU - v platnosti od 01.07.2011 /čekatelství na titul "Šampion ČMKU" 

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  puppy   ESHAKU KOMAKUSA Birengo
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara) 
 SHINYUU  VN1
 Male  junior   CABONNE Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Miloslav Vrlík  V3
 Maele  junior           CALVIN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Karel Doseděl  V1, CAJC, BOJ
 Male  junior  CLEO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Metznerová Simona   V2
 Male  intermediate    ASON Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)                       
 KIWISAN  V2, Res.CAC
 Male  intermediate    D-SAKKI Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara) 
 ASCHABEY  V1, CAC, Res.CACIB
 Male  intermediate   JWW´11 D´SZOGUN Mazurski Samuraj
 (C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj) 
 Rafal Lusiak, PL  V3
 Male  open  AGIRO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)
 Daniel Suchan V1, CAC
 Male  open    C´CIOKO Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend) 
 Ivan ŠimáčeK   V2, Res.CAC
 Male  open  CHARLIE Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Deilley Diamant severu) 
 Petra Řeháková V4
 Male  open  CHINZEI de Wielie Walie /IMPORT/
 (Wielie du Center Club Moloss Wolf x Megasthenes Fuyumi) 
 Bc. Miluše 'Pilařová V3
 Male  champion   ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum)
 Tosa Tandoku od Labe   V2, Res.CAC
 Male  champion  BAKUSHI Taikó
 (Felicita Schimko Rowen x Bull Brother´s Bon Jovi)
 Ing.Jana Šedivá  V3
 Male  champion  WW´11 ABENJI Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)
 BIRENGO V1, CAC, CACIB, BOB
 Female   puppy  ANGIE Jessrin
 (Akura Aschabey x Stonewall Tadashi)
 Ondřej Lipka  N2
 Female   puppy  KIKU Twierdza Samuraja /IMPORT/
 (Ninja Twierdza Samuraja x Mokka Twierdza Samuraja)
 z Katusického dvora   VN1
 Female  junior  DEBORAH Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)
 ASCHABEY  V1 (no title)
 Female  junior  GWENNY Abides
 (Octopus Haruko Tsuyo x Aimi Twierdza Samuraja)
 z Katusického dvora  VD2
 Female  intermediate  AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 TOSADAR  V1, CAC, Res.CACIB
 Female  intermediate   AIMI Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 KIWISAN  V2, Res.CAC
 Female  intermediate  RINAKO Tosa Centrum
 (Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum)
 Alena Homolová  VD3
 Female  open  WW´11 ASUKA Maegashira
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó)
 Bc. Miluše 'Pilařová  VD
 Female  open  EGAMI Tosa Centrum
 (Uruwashii Tosa Centrum x Miya Tosa Centrum) 
 SHINYUU V1, CAC
 Female  open  EICHI Japan Dog
 (Baku Kalabouse x Bisei Japan Dog) 
 Ing. Irena Novotná VD
 Female  open  JCh.AICHI Maegashira
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó)
 Petra Roušarová V2 
 Female  open  TANDOKU od Janusów /IMPORT/
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf)
 Tosa Tandoku od Labe   VD
 Female  open  ANABELLE Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum) 
 Martin Cienciala absent
 Female  champion  CELINE Birengo
 (Ninja Twierdza Samuraja x Aguara Birengo)
 Tosa ze Ždánova V2, Res.CAC 
 Female  champion  BACURA Present Dog
 (Akebono Taikó x Pensaki Tosa Centrum)
 MIRABILIS GEMMA    V1, CAC, CACIB
 Female   champion  UTSUNOMIYA od Janusów /IMPORT/
 (Stonewall Buda x Roka od Janusów)
 MAEGASHIRA absent 

 Pravděpodobně zapoměli zadat nebo dopsat CAC ČMKU.
 



VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
NV = NATIONAL WINNER
BOB = BEST OF BREED