Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

20. ročník Moravskoskezské NVP (CAC) Brno, Czech Republic
Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sonntag 18.09.2011
kruh/ ring - 20
Rozhodčí / Judge: Kavčič Maria (SLO)
přihlášených jedinců  / registered individuals: 24
přítomných jedinců / present 20

CAC ČMKU - v platnosti od 01.07.2011 /čekatelství na titul "Šampion ČMKU" /

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  puppy   BENJIRO Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek)
 Zdeněk Krátký  VN1
 Male  puppy  Bunroku Keicho No Eki MAEGASHIRA
 (Megasthenes Invasor x Baira Taikó)                        
 MAEGASHIRA  VN2
 Male  junior  C´CHARYAN of Malizi Doghouse
 (Atsuko of Malizi Doghouse x Akiko Samurajaus Šešelis) 
 Iveta Michálková
 
 absent
 Male

 junior

 CALVIN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Karel Doseděl  V1, CAJC 
 Male  junior         CLEO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides) 
 Simona Metznerová  V2
 Male

 intermediate

 JCh.LEOPOLD ROLAND Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Bryuschi Diamant severu) 

 Jana Krupičková

 absent
 Male  open  EKI BONDO Abides
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Cynthia Abides)
 Lenka Riesová  V2, r.CAC
 Male  open

 C´CIOKO Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)

 Ivan ŠimáčeK  V1, CAC 
 Male  champion      Ch.ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum) 
 Tosa Tandoku od Labe    V1, CAC, NV, CAC ČMKU 
 
 Male
 champion  Ch. AMAGIRI Maegashira
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó)
 MAEGASHIRA  V2. Res.CAC
 Female  puppy  DORREN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisa Tosa Centrum)
 Zdeněk Krátký VN1
 Female   puppy  EMIKO SAJAHA Birengo
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 Veronika Krajčová  absent
 Female  puppy  FLEUR Birengo  
 (Abenji Big Luck x Banzai Birengo)
 Jana Pavlová  VN2
Female  junior  JCh.ANEKO Čeperek
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog) 

 Barbora Pěničková

V1, CAJC, BOJ 

 Female  intermediate   DACOTA Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 Lenka Jirušková  V1 (no tittle)
 Female  open  JCh. C´CHELSIE Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)
 Ing. František Brázda  V2, Res.CAC
 Female  open  EICHI Japan Dog 
 (Baku Kalabousek x Bisei Japan dog)
 Irena Lutonská  VD
 Female  open         ELIS Abides
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Cynthia Abides) 
 Nicola Černá  VD4
 Female  open  SAIKO Ostatní Samuraj /import PL/
 (Toschuri z Lesnego potoku x Saba z Lesnego potoku)
 Karel Zimmermann  VD3
 Female  open  TANDOKU od Janusów
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf)
 
 Tosa Tandoku od Labe  V1, CAC
 Female  champion  Ch.AKATSUKI SANZEN Tosa z Louštína 
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Aika Beikubara)
 Tosa Tandoku od Labe  absent
 Female   champion   Ch, BACURA Present Dog
 (Akebono Taikó x Pensaki Tosa Centrum)           
 MIRABILIS GEMMA  V1,CAC, NV, CAC ČMKU,
BOB 
 Female  champion  Ch. ASHIGARA Maegashira
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó) 
 MAEGASHIRA absent
 Female  champion  Ch.Chisaki Tosa Centrum
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Ogori Tosa Centrum)
 ASCHABEY V2, Res.CAC


 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 



VN = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 (bez titulu) = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CAC ČMKU - NATIONAL WINNER gets automatically CAC ČMKU - news in CZ 
NV = NATIONAL WINNER
BOB = BEST OF BREED