Jdi na obsah Jdi na menu
 


 POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY /CONFIRMED OFFICIAL RESULT


10.09.2011 - Special show Moloss Club CZ - Nezamyslice, Czech Republic
Plemeno / Breed: Tosa-inu
Rozhodčí / Judge: J.Mravík
přihlášených jedinců  / registered individuals: 30
přítomných jedinců / present: 30

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  puppy  BIGGI Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek
)
 Karel Menší N1
 Male  junior  CLEO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)  
 Simona Metznerová  V1, CAJC, VSVM
 Male  junior  GERMANIKUS Abides
 (Octopus Haruko Tsuyo x Aimi Twierdza Samuraja)
  V2 
 Male  junior  CALVIN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides) 
 Karel Doseděl  V3
 Male  junior      C´CHAYM of Malizi Doghouse
 (Atsuko of Malizi Doghouse x Akiko Samurajaus Šešélis) 
 of Malizi Doghouse  VD 4
 Male  intermediat  AGIRO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek) 
 Daniel Suchan  V1, CAC
 Male  intermediat  JCh.FUDZISAN Abides
 (Abenji Big Luck x Cynthia Abides)      
 ABIDES   V2,  Res.CAC
 Male  intermediate  ATSUMO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)
 Petr Plíšek V3
 Male  open  JCh.ASHINGO z Dadiho chovu
 (Alcatraz Birengo x Airin Abides) 
 z Dadiho chovu V1, CAC
 Male  open  JCh.CHINZEI de Wielie Walie
 (Wielie du Center Club Moloss Wolf x Megasthenes Fuyumi)
 
 Bc.Miluše Pilařová VD 2
 Male  champion  ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum)
 Tosa Tandoku od Labe   V2, Res. CAC
 Male  champion  Ch.BON´YARI Birengo 
 (NInja Twierdza Samuraja x Meishi Tosa Centrum)
 BIG LUCK  V1, CAC
 Female  baby  BAKASU Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)

  VN 1
 Female  puppy  FOREVER AMAZING Birengo 
 (Abenji Big Luck x Banzai Birengo)
 ABIDES VN 1
 Female  puppy   DORREN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)
 Zdeněk Krátký N 3
 Female  puppy  ERI Mazurski Samuraj
 (C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)

  N 4
 Female  puppy  PATI od Sku.Piewskiego
 (Galli Diamant severu x Baccara Twierdza Samuraja) 
 Michaela Cachová VN 2
 Female  junior  ANEKO Čeperek
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog )
 Barbora Pěničková   V1, CAJC, VSVM, BOB 
 Female  junior  AILIN Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 Marta Stuchlíková VD 2
 Female  junior  LADY LEA Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Bryuschi Diamant severu)
 Michal Beran  VD 3
 Female  intermediate   JCh.AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče) 
 TOSADAR V1, CAC
 Female  intermediate  DACOTA Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara) 
 Lenka Jirušková V2, Res. CAC
 Female  intermediate  L´YUKKI AKEMI Diamant severu
 
(Octopus Ichido Ni Futátsu x Bryuschi Diamant severu)
 Robert Kuchař VD 3
 Female  intermediate   BABY Shigeru
 (Abenji Big Luck x C´Chizumi Tosa Centrum)
   VD 4
 Female  open  TANDOKU od Janusów 
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf) 
 Tosa Tandoku od Labe   V1, CAC, VSV
 Female  open  WW´11 Ch.ASUKA Maegashira
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó) 
 Bc.Miluše Pilařová  V2, Res.CAC

 Female

 open             JCh.CHELSIE Beikubara 
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)
 Ing. František Brázda  V3
 Female   open            ALISHA Svatohorský rubín
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Destiny Diamant severu)
 Svatohorský rubín  VD 4
 Female  champion      BASAKI Kalabousek 
 (Shakuhachi Imperial's Akagi x Aischa Diamant severu)
 TOSA KEN V1, CAC
 Female  honor class  AIRIN Abides
 (Brix Biajbe x Acoma Ohio Dog)
 z Dadiho chovu V1

 
Nejkrásnější mladá fena výstavy - ANEKO ČEPEREK

GRATULUJEME !!!

VN = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
BOB = BEST OF BREED
VSVM = WINNER of SPECIAL SHOW YOUNG
VSV = WINNER of SPECIAL SHOW