Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS


07.07.2011 - WORLD DOG SHOW Paříž, Fancie
Plemeno / Breed: Tosa-inu
Rozhodčí / Judge: MIGUEL ANGEL MARTINEZ (ARG) 
přihlášených jedinců  / registered individuals: 34
přítomných jedinců / present 31
WW-11 - "Světový vítěz 2011" (titul získá každý CACIB pes a každá CACIB fena)

CAC byl zadaný jen jeden /psu a feně/
 a to ze všech tříd dohromady (mezitřída, otevřená a šampionů). Stejně tak byl zadán jen jeden Res.CAC. Běžně se ve Francii zadává CAC jen ve třídě otevřené. 

   sex  class  name  owner /breeder  results
 26011  Male  junior  AGIRO Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 Enrico Drudi, SMR V3
 26012  Male  junior  ASON Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 KIWISAN, CZ
 V2
 26014  Male  junior  HOOTCH
 (Aldo Twierdza Samuraja x Akemi-Kimiko des Molosses du Relais)

 Da Costa Carole  V4
 26015  Male  junior  JUNKOH
 (Aldo Twierdza Samuraja x Akemi-Kimiko des Molosses du Relais) 

 Van Audenrode Martine V
 26013  Male  junior  D´SZOGUN Mazurski Samuraj
 
(C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)
 Rafal Lusiak, PL  V1, BOJ
JWW-11
 25995  Male  intermediate   E-DA´KLAS du Center Club Moloss Wolf
 (Pearson´s Bossy x Ukai du Center Club Moloss Wolf)
 Reynald Tamankueno VD3 
 25996  Male   intermediate  FALCO Des Nones
 (U-Tao x Hie Dung-Gu´s Assia)
 Kathy Georgeon, FR  ABSENT
 25997  Male  intermediate  FLOYD Des Nones
 
(U-Tao x Hie Dung-Gu´s Assia)
 Patrick Georgeon, FR  VD2
 25998   Male  intermediate  JCh.FUDZISAN Abides
 (Abenji Big Luck x Cynthia Abides)
 ABIDES, CZ  V1, CAC, Res.CACIB
 26000  Male  open

 BALCHOII du Center Club Moloss Wolf
 
(Shakuhachi Imperial´s Mickey2 x Tsuyu du C.C.M.Wolf)

 Milo Herve Delphine   V4
 25999  Male  open 

 JCh.ATOS Znad Brzegu Šwidra
 (Yogi na Skraju Ruczaju x Alison z Lešnego Potoku)

 ZNAD BRZEGU ŠWIDRA, PL  diskvalifikovaný 
 26001  Male  open

 JCh.CHINZEI de Wielie Walie
 (
Wielie du Center Club Moloss Wolf x Megasthenes Fuyumi)

 Bc.Miluše Pilařová, CZ
 V1, Res.CAC
 26002  Male  open  EIKO du Center Club Moloss Wolf
 (Pearson´s Bossy x Ukai du Center Club Moloss Wolf)
 Sandrine Sutter  V2
 26003  Male  open  IRO-ITO des Molosses du Relais
 
(Vauban du C.C.M.W. x Akemi-Kimiko des Molosses du Relais)
 Mickael Lambin  V
 26004  Male  open  KUUGO Tosa Centrum
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Miya Tosa Centrum)
 Horia Nicolescu, RO   V3
 26005  Male  open  SHERHAN
 (Hevenli x Akaysi)
 M.Danillichev Yu. ABSENT 
 2288  Male  champion  Ch.ABENJI Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum
) 
 BIRENGO, CZ  V1, CACIB, BOB
WW-11 
 26009  Male  champion  Ch.IVIDOCKAI des Molosses du Relais
 (Vauban du C.C.M.W. x Akemi-Kimiko des Molosses du Relais)  
 Claire Schaack  V3
 26007  Male  champion  Ch. C´CHIDORI Tosa Centrum
 (Uruwashii Tosa Centrum x Kisai Tosa Centrum)
 Andréas Petinopoulos, SWE ABSENT
 26008  Male  champion  EYSHIN The Tosaken Gold´s
 (Megasthenes Djengish x Bhina The Tosaken Gold´s)
 The Tosaken Gold´s, IT V2
 26010  Male  champion  Ch.YOGI na Skraju Ruczaju 
 (Mandžar z Lešnego Potoku x Yoko Ostatni samuraj)
 ZNAD BRZEGU ŠWIDRA, PL   V4
 26028  Female  puppy  EMI Mazurski Samuraj
 (C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj) 
 MAZURSKI SAMURAJ, PL   VN1
Best Puppy
 26025  Female   junior  AIMI Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 KIWISAN, CZ V1
 26027  Female  junior  JIKARAI
 (Aldo Twierdza Samuraja x Akemi-Kimiko des Molosses du Relais) 
 Felip Lebasque  V2
 26026  Female  junior  DAIKI Muzurski Samuraj
 (C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)
 Horia Nicolescu, RO  V3
 26016  Female  intermediate  EDEN du Center Cllub Moloss Wolf
 (Pearson´s Bossy x Ukai du Center Club Moloss Wolf)
 Jessica Drillet V1, Res. CAC
 26017  Female  open  ASUKA Maegashira
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó )
 Bc.Miluše Pilařová, CZ V1, CAC, CACIB
WW-11
 26018  Female  open  EMIKO-SATOMI du Center Club Moloss Wolf
 (Isan od Janusów x Ukai du Center Club Moloss Wolf)
 Claire Schaack V2
 26019  Female  open  ISUMA des Molosses du Relais
 (Vauban du C.C.M.W. x Akemi-Kimiko des Molosses du Relais)
 Felip Lebasque V3
 26020  Female  champion  Ch.AGUARA Birengo
 (Goshi Tosa Centrum x Meishi Tosa Centrum) 
 
 BIRENGO, CZ  V3 
 26022  Female  champion  Ch.ANA Mazurski Samuraj
 (Nubi
Twierdza Samuraja x Ritila z Lešnego Potoku)
 MAZURSKI SAMURAJ, PL V1, Res.CACIB
 26024  Female  champion  Ch.East West Dogstar´s AIKOKO
 (Fire Mountains Bad Boy x East West Aiko)
 DOGSTAR´S, USA V4
 26021  Female  champion  Ch.AKEMI-KIMIKO des Molosses du Relais
 (Shakuhachi Imperial´s Mickey2 x Uan des Molosses du Relais)
 Claire Schaack  VD
 26023  Female  champion  Ch.B.YOSHI Du Center Club Moloss Wolf
 (Shakuhachi Imperial´s Mickey2 x Tsuyu du C.C.M.Wolf) 
 Moloss Wolf, FR V2


 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
GRATULUJEME !!!
 



VN
 = VERY PROMISING
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
BOB = BEST OF BREED
DISKVALIFIKOVANÝ -
DISQUALIFIED
JWW-11 - YOUNG WORLD WINNER 2011
WW-11 - WORLD WINNER 2011