Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

Plemeno: Tosa-inu
15.05.2011 - XX.Mezinárodní výstava psů Praha, Česká Republika
Rozhodčí: Karel Hořák, CZ
přihlášených jedinců 26 / přítomných jedinců 15

 

   sex  class  name  owner /breeder  results
2318  Male  puppy  CLEO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Metznerová Simona
 VN1
2319  Male

 junior

 ASON Kiwisan
  (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)

 KIWISAN

 nepřítomen
2320  Male  junior  FUDZISAN Abides
 (Abenji Big Luck x Cynthia Abides)
 ABIDES  VD2
2321  Male  junior  LEOPOLD ROLAND Diamant severu
 (Genki x Bryuschi Diamant severu)
 Krupičková Jana  V1, CAJC, BOJ
2322  Male  intermediate  AGIRO Tosa Ken
  (Genki x Basaki Kalabousek)
 Daniel Suchan

V2, Res.CAC

2323  Male  intermediate  JCh.CHINZEI de Wielie Walie 
 (Wielie du Center Club Moloss Wolf x Megasthenes Fuyumi)
 Bc. Miluše 'Pilařová  V1, CAC, Res.CACIB
2324  Male  open  Ch.JCh.ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum)
 Tosa Tandoku od Labe   V1, CAC, CACIB
2325  Male  open  BADLEY ze Špičáku
 (Toschuri z Lesnego potoku x Abbey Diamant severu)
 Veronika Benešová  nepřítomen
2326  Male  champion  MultiCh.C´CHINKY Devoted Friend
 (Goshi Tosa Centrum x Chagawa Tosa Centrum)
 AZARIO, SK nepřítomen 
2327  Female  baby  GWENNY Abides
 (Octopus Haruko Tsuyo x Aimi Twierdza Samuraja)
 z Katusického dvora nepřítomna 
2328  Female  junior  AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 TOSADAR  V1, CAJC
2329  Female  junior  AIMI Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 KIWISAN  nepřítomna
2330  Female  junior  ANEKO Čeperek
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog )
 Barbora Pěničková V3 
2331  Female  junior  ANELIE ELA Ogi
 (Octopus Haruko Tsuyo x Auggie Skype)
 Jana Petrášková  nepřítomna
2332  Female  junior  FREYA Abides
  (Abenji Big Luck x Cynthia Abides)
 Renáta Michalíčková VD 
2333  Female  junior  MIYA Diamant severu
 (Bakushi Taikó x Deilley Diamant severu)
 Benta Oudiová  VD
2334  Female  junior  RINAKO Tosa Centrum
  (Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum)
 Alena Homolová  V4
2335  Female  junior  RUBI Tosa Centrum
  (Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum)
 Monika Svojtková  V2
2336  Female  intermediate  ASUKA Maegashira
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó)
 Bc. Miluše 'Pilařová  nepřítomna
2337  Female  intermediate  C´HELSIE Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)
 Ing. František Brázda nepřítomna 
2338  Female  intermediate  ERIKO Japan Dog
  
(Baku Kalabouse x Bisei Japan Dog) 
 Michal Liška nepřítomna 
2339  Female  intermediate  JCh.MIDORI Tosa Centrum
 (Fuwari Tosa Centrum x Daigi Tosa Centrum)
 Monika Vysloužilová  V1, CAC, CACIB, BOB
2340  Female  intermediate  TANDOKU od Janusów 
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf)
 Tosa Tandoku od Labe   nepřítomna
2341  Female  open  AKATSUKI SANZEN Tosa z Louštína
 (Genki x Aika Beikubara)
 Tosa Tandoku od Labe   V2, Res.CAC
2342  Female  open  ANABELLE Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)
 Martin Cienciala  V1, CAC
Res. CACIB
2343  Female  open  CHIOKO TAISHI ze Špičáku
  (Ghost dog Ostatní samuraj x Ayki ze Špičáku)
 SAIKAKU  nepřítomna

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  

 



VN
= VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER
BOJ = BEST YOUNG
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
NV = NATIONAL WINNER
BOB = BEST OF BREED

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář