Jdi na obsah Jdi na menu
 


 POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

PRAGUE EXPO DOG "O Pohár střední a východní Evropy"
Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sunday  06.05.2012
Rozhodčí / Judge: Iliev Mariusz (RO)
Hala č. I., kruh 15
přihlášených jedinců  / registered individuals: 21
přítomných jedinců / present 20

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  baby  AGESHIO Tosa Tandoku od Labe
 (Ares Shigeru x Tandoku od Janusów)  
 Tosa Tandoku od Labe   VN1
 Male  baby  ATAI Tosa Tandoku od Labe
 (Ares Shigeru x Tandoku od Janusów)    
 Tosa Tandoku od Labe   VN2 
 Male  junior  Ax Jessrin
 (Stonewall Tadashi x Akura Aschabey)      
 JESSRIN V1 CAJC 
 Male  junior  ERASCO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Ashiria Aschabey)  
 Lenka Nerudová absent
 Male  intermediate    BENJIRO Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek) 
 Zdeněk Krátký   V1 (No title) 
 Male   open  ASON Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
  
 KIWISAN V2, Res.CC
Male  open  AGIRO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)  

 Daniel Suchan  V1 CAC
 Male  champion  ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum) 
 Tosa Tandoku od Labe   V1, CAC,CACIB, BOB  
 Male  champion    FUDZISAN Abides
 (
Abenji Big Luck  x Cynthia Abides)    
 ABIDES  V2 Res.CAC , Res.CACIB 
 Male  champion     BAKUSHI Taikó
 (Bull Brother´s Bon Jovi x  Felicita Schimko Rowen)  
 Ing.Jana Šedivá   V3
 Female  baby  BENU Tosadar
 
(Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 TOSADAR  VN1
 Female  baby  C´hishiden MAEGASHIRA
 (Megasthenes Invasor x Ashigara Maegashira)
 MAEGASHIRA  VN2
 Female  junior  AGARA Tosa ze Ždánova
 (Abenji Big Luck x Celine Birengo)  
 Tosa ze Ždánova     V1, CAJC, BOJ
 Female   intermediate    DORREN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)    
 Zdeněk Krátký   V2 Res.CAC
 Female  intermediate    ANEKO Čeperek
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog ) 
 Barbora Pěničková  V1 CAC
 Female  intermediate    GWENNY Abides
 
(Octopus Haruko Tsuyo x Aimi Twierdza Samuraja)  
 z Katusického dvora  V3
 Female  open  Aichi MAEGASHIRA
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Baira Taikó)
 Petra Roušarová  V1 CAC, Res.CACIB
 Female  open   AIMI Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
    
 KIWISAN V2, Res.CAC
 Female  open    AKURA Aschabey
 (Boy du Center Club Moloss Wolf x Beyla Abides )
 JESSRIN V3
 Female  champion  TANDOKU od Janusów 
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf) 
 Tosa Tandoku od Labe    V2 Res.CAC
 Female   champion      AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče) 
 TOSADAR V1 CAC, CACIB

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CAC ČMKU -CACIB gets automatically CAC ČMKU - news in CZ 
BOB = BEST OF BREED