Jdi na obsah Jdi na menu
 


 POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS: 
 VÝSLEDKY 25.3.2012: http://nitradog.sk/pdf/25_03_2012.XLS

DUO NITRADOG, Slovakia
Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sunday 25.03.2012
Rozhodčí / Judge: Čučnik Andreja (SLO)
přihlášených jedinců  / registered individuals: 19
přítomných jedinců / present 17

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  junior  Batu Tosaworld
 (Stonewall Buda x 
Lara Söjtör Spéze)  
 of Malizi Doghouse   V4
 Male  junior  BENJIRO Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek)  
 Zdeněk Krátký V
 Male  junior    DAHOKU of Malizi Doghouse
 (Eyshin Tosakengolds x Megasthenes Indika)
 Marcela Kováčová, SK  V
 Male  junior  EIJIRO Mazurski Samuraj 
 (C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)    
 Marianna Skokanová  V1, CAJC
 Male  intermediate   ETSUKO YOSHIRO ze Špičáku  /import CZ/ 
 (Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku)      
 AMYUSAN. SK V1, CAC 
 Male  iopen    JWW´11 D´SZOGUN Mazurski Samuraj
 (C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)
    
 Rafal Lusiak, PL     V1, CAC, Res.CACIB 
Male

 open        

 COUDY z Katusického dvora 
 (Barney Abides x Gera Schimko Reowen)

 Martin Manák, SK

V3
Male  open  East West Dogstar´s DJANGO /import USA/
 (WW´95 Ryoma x East West Lucia)  
 TOSA SLOVAKIA, SK V2, Res.CAC
 Male  champion  ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum) 
 Tosa Tandoku od Labe  V1, CAC,CACIB. BOB 
 Female   junior  DORREN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)    
 Zdeněk Krátký   absent
 Female  junior  JULI Twierdza Samuraja 
 
(H-yoshi Twierdza Samuraja x Zaira Twierdza Samuraja) 
 AZARIO, SK V1, CAJC
 Female  intermediate  AMPARO Shinyuu 
 (Octopus Haruko Tsuyo x Egamii Tosa Centrum)    
 Valušková Žaneta, SK V2, Res.CAC
 Female  intermediate    EMI Mazurski Samuraj 
 (C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)    
 Mazurski Samuraj, PL   V1, CAC
 Female  open  INDY KINGA Diamant severu
 ( C´Chintai Devoted friend x Aishira Filimaki)   
 Míša Kučerová absent
 Female  open   KASUMI Diamant severu 
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Aishira Filimaki)  
 AMYUSAN, SK  V2, Res.CAC
 Female   open       TANDOKU od Janusów 
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf) 
 Tosa Tandoku od Labe   V1, CAC, Res.CACIB
Female  champion  AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 TOSADAR V2, Res.CAC 
 Female  champion    WW´09 ANA Mazurski Samuraj
 (Nubi Twierdza Samuraja x Ritila z Lesnego potoku) 
 Mazurski Samuraj, PL  V3
 Female  champion   .MIDORI Tosa Centrum
 (Fuwari Tosa Centrum x Daigi Tosa Centrum)
 Monika Vysloužilová  V1, CAC, CACIB

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
BOB = BEST OF BREED