Jdi na obsah Jdi na menu
 


 POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

DUOCACIB Brno, Czech Republic
Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sunday  05.02.2012
Rozhodčí / Judge: 
Vanzha Sergey  (RU)
přihlášených jedinců  / registered individuals: 36
přítomných jedinců / present 26

CAC ČMKU - v platnosti od 01.07.2011 /čekatelství na titul "Šampion ČMKU" /

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  junior  Batu Tosaworld  /import HU/
 (Stonewall Buda x 
Lara Söjtör Spéze)  
 of Malizi Doghouse   V2
 Male  junior  BENJIRO Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek)  
 Zdeněk Krátký  V1, CAJC
 Male  junior  DAICHI Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum) 
 Pavel Kludka  absent
 Male  junior   CABONNE Aschabey
 (Stonewll Tadashi x Beyla Abides)  
 Miroslav Vrlík  absent
 Male  intermediate    CLEO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Metznerová Simona absent
 Male   intermediate   D-SAKKI Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
  
 ASCHABEY absent
 Male  intermediate  ETSUKO YOSHIRO ze Špičáku  /import CZ/ 
 (Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku)      
 AMYUSAN, SK      V1, CAC
 Male  intermediate    JWW´11 D´SZOGUN Mazurski Samuraj
 (C´Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)
    
 Rafal Lusiak, PL     absent
Male open  FUDZISAN Abides
 (Abenji Big Luck x Cynthia Abides)
  
 ABIDES  V1, CAC
 Male

 open

 ASON Kiwisan 
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)

 KIWISAN

absent
Male  open  AGIRO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)  

 Daniel Suchan  V2, Res.CAC
 Male  champion  ABENJI Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)   
 BIRENGO   V1, CAC, CACIB 
 Male  champion  ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum) 
 Tosa Tandoku od Labe V3  
 Male  champion    CHARLIE Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Deilley Diamant severu) 
   
 Petra Řeháková  V2, Res.CAC
 Female  dorost  AGARA Tosa ze Ždánova
 (Abenji Big Luck x Celine Birengo)
 Tosa ze Ždánova  VN1
 Female  junior  ASHLI Jessrin
 (Stonewall Tadashi x Akura Aschabey) 
 Martin Zatloukal  V
 Female  junior  BAKASU Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó) 
 Ludmila Mičaníková absent
 Female  junior    BOLA Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó) 
 Jaromíra Kalousková Pavlíková   v
 Female  junior    BONIE Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)  
 Petr Bořil v
 Female  junior  CARMEN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)    
 Jaroslava Kludková absent
 Female   junior  DORREN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)    
 Zdeněk Krátký   V3
 Female  junior  DEBORAH Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)    
 ASCHABEY absent
 Female  junior  FAMOUS GIRL Birengo
 (Abenji Big Luck x Banzai Birengo)
 AZARIO, SK V2
 Female  junior  GWENNY Abides
 
(Octopus Haruko Tsuyo x Aimi Twierdza Samuraja) 
 z Katusického dvora V4
 Female  junior  FLEUR Birengo  
 (Abenji Big Luck x Banzai Birengo)  

 Jana Pavlová  V1, CAJC
 Female  intermediate  AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 TOSADAR V1, CAC
 Female  intermediate  BABY Shigeru
 (Abenji Big Luck x C´Chizumi Tosa Centrum)
 Zuzana Kalábová V3
 Female  intermediate  DACOTA Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)  
 Lenka Jirušková V2, Res.CAC
 Female  open   AKINA TOSA KEN
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)  
 TOSA KEN  V2, Res.CAC
 Female  open  C´HELSIE Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)
 
 Ing. František Brázda absent
 Female  open  INDY KINGA Diamant severu
 ( C´Chintai Devoted friend x Aishira Filimaki)   
 Míša Kučerová V4
 Female  open   KASUMI Diamant severu /import CZ/
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Aishira Filimaki)  
 AMYUSAN, SK  V3
 Female  open    TANDOKU od Janusów 
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf) 
 Tosa Tandoku od Labe   V1 CAC
 Female  champion  MIDORI Tosa Centrum
 (Fuwari Tosa Centrum x Daigi Tosa Centrum)
 Monika Vysloužilová V2, Res.CAC
 Female  champion    BACURA Present Dog
 (Akebono Taikó x Pensaki Tosa Centrum)  
 MIRABILIS GEMMA     V1, CAC
 Female   champion      CELINE Birengo
 (Ninja Twierdza Samuraja x Aguara Birengo)  
 Tosa ze Ždánova   V3

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CAC ČMKU -CACIB gets automatically CAC ČMKU - news in CZ 
BOB = BEST OF BREED