Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

EURO DOG SHOW BUCURESTI, ROMANIA 
Plemeno / Breed: Tosa-inu

neděle / sonntag: 06.10.2012
Rozhodčí / Judge: Rony Doedijns (NL)

přihlášených jedinců  / registered individuals: 40
přítomných jedinců  / present 34

PROZATÍM JSOU VÝSLEDKY NEOFICIÁLNÍ /BEZ ZÁRUKY/ !!!

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  puppy 

 South East KATSURO
 South East Hiroto x Stonewall Katsumi

 Horia Nicolescu, RO   VN1
 Male  junior   Nik Majestic SHUZUKE
 Kuugo Tosa Centrum x Nik Majestic Bety
 Ioana Avasiloaei, RO  VD
 Male  junior   Nik Majestic SHIRO
 Kuugo Tosa Centrum x Nik Majestic Bety
 Constantin Popa, RO V1, CAJC
EU Junior Winner 2012
 Maele  junior           V'UKIKO Tosa Centrum /export CZ/
 Hitsagi Tosa Centrum x L'Takara Tosa Centrum
 Ciprian Olteanu, RO D
 Male  junior  XANTO Moloss de Harghita
 Ran go Kawaguchisou x Noriko Moloss de Harghita
 Incze Bela, RO V2
 Male  junior  Nik Majestic SEITO
 Kuugo Tosa Centrum x Nik Majestic Bety
 Daniel Murgoci, RO VD3
 Male  junior  Nik Majestic TAKENSHI 
 Ghost Dog Ostani Samuraj x Dai Shi ze Špicaku
 Claudiu Tudorache, RO VD4
 Male  intermediate    Söjtör Spéze WILSON
 
Tosaworld Akikiro x Söjtör Spéze Jupik
 Lucian Contras, RO  V1, CAC
 Male  intermediate  WOLFY Moloss de Harghita
 Yamato Go Komukaisou x Jina Moloss de Harghita
 Gabriel Zoe, RO D
 Male  open  Söjtör Spéze SANZO
 
Söjtör Spéze Lord x Junji Tosa Centrum
 Luminita Mazilu, HU  VD3
 Male  open  YAMATO go Komukaisou
 Shinngetsu Go Komukaisou x Mickey Go Komukaisou
 Incze Bela, RO DS
 Male  open    KOUGA BYRON Nik Majestic
 Ghost Dog Ostatni Samurai x Nik Majestic Boni
 Claudiu Vasilache, RO
 V1, CAC, CACIB
 EU Winner 2012  
 Male  open  MUSASHI Ninja San
 Ninja Twierdza Samuraja X Barbie Tosa 4 Ever
 Robert Buznea, RO  V2, Res.CAC
 Male  open  KUUGO Tosa Centrum
 Aki du Center Club Moloss Wolf x Miya Tosa Centrum
 Horia Nicolescu, RO  VD4
 Male  champion   AGIRO Tosadar
 Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče
 Enrico Drudi, SM  V1, CAC, Res.CACIB
 Male  champion  KENO Nik Majestic
 Ghost Dog Ostatni Samurai x Nik Majestic Bety
 Parvan Cristian & Carmen, RO   absent
 Male  champion  Tosaworld AKASHI
 Toshi's Tar Heel x Junji Tosa Centrum
Crisan Nicoleta, RO  V2, Res.CAC
 Male  champion  FUDZISAN Abides
 Abenji Big Luck  x Cynthia Abides
 Renáta Guziková, CZ  absent  
 Male  champion  ALI 
 Uzushio Tosa Centrum x Yukiyo Twierdza Samuraja
 Aurelian Baron, RO VD3 
 Male  veteran  ERIKA Moloss de Harghita
 Leon Moloss de Harghita x Ria Moloss de Harghita

 Incze Bela, RO  V1, CAC
EU Veteran Winner 2012
 Female   baby  ZSUZSI Moloss de Harghita
 Yamato go Komukaisou x Roma Moloss de Harghita
 Incze Bela, RO    

VN1
BEST BABY 

 Female   puppy  South East KAZUMI
 South East Hiroto x Stonewall Katsumi
 Horia Nicolescu, RO   N3
 Female   puppy  UKIN Nik Majestic
 
Musashi Ninja San x Nik Majestic Keisha 
 MIHAKIS SPYROS & THEODOSIA, Greece  VN1
BEST PUPPY 
 Female   puppy  Nik Majestic WASAMI 
 
Tosaworld Akashi x Dai Shi Ze Špicáku 
 Costin & Irina Stanciu, RO  N2
 Female   puppy  AMBRA Saikaku 
 Abenji Big Luck x Chiyoko Taishi Ze Špičáku
 
 Ladislav Klement, CZ  absent
 Female  junior  BABY Tisama Tosa Ken
 Agiro Tosadar x Fatty Tosa Centrum
 Enrico Drudi, SM  V3
 Female  junior  Nik Majestic SAKI
 Kuugo Tosa Centrum x Nik Majestic Bety
 Claudiu Tudorache, RO  VD
 Female  junior  Yoshiko Tosa Centrum /export CZ/
 Yuuto x Janguru Tosa Centrum
 Gabriel Zoe, RO  VD
 Female  junior  BB Tosaworld
 Stonewall Buda x 
Lara Söjtör Spéze
 Ciprian Olteanu, RO  V4.
 Female  junior  WENDY Moloss de Harghita 
 Yamato Go Komukaisou x Jina Moloss de Harghita
 Incze Bela, RO      VD
 Female  junior  HARU Abides /export CZ/
 
Fudzisan Abides x Aimi Twierdza samuraja
 Crisan Nicoleta, RO  V2
 Female  junior  OSAKA Ninja-San
 Ninja Twierdza Samuraja x Damiyo Birengo
 Sutka Raimond, RO  V1, CAJC
EU Junior Winner 2012
 Female  intermediate  WIVIAN Moloss de Harghita
 Yamato Go Komukaisou x Jina Moloss de Harghita
 Emil Falaus, RO  absent
 Female   intermediate 

 Tosa Norytessa Dezaiya Tora 2nd
 
Buda Stonewall & Dorothy Meritosa 

 Aurel Perta, RO V1 CAC
 Female   intermediate   Nik Majestic RYOMI 
 
Tosaworld Akashi x Nik Majestic Daisy
 Claudiu Vasilache, RO V2, Res.CAC
 Female   ntermediate  FOREVER AMAZING Birengo
 Abenji Big Luck x Banzai Birengo
 ABIDES, CZ  absent
 Female  open  DAIKI Muzurski Samuraj
 C'Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj
 Horia Nicolescu, RO   V1, CAC, CACIB, BOB
 European Winner 2012 
 Female  champion    FAMOUS GIRL Birengo
 Abenji Big Luck x Banzai Birengo
 AZARIO, SK & BIRENGO, CZ absent 
 Female  champion  NATSUMI KAORI Nik Majestic
 Ghost dog Ostatni samuraj x Bety Nik Majestic
 Sutka Raimond, RO  V2, Res.CAC
 Female  champion  MARTA MARCHISA Diamant severu
 Bakushi Taikó x Deilley Diamant severu
 Enrico Drudi, SM    V1 CAC, Res.CACIB 

    Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  

Stanovuje se pořadí prvních čtyř psů oceněných známkou výborná či velmi dobrá. 
It sets the first four dogs mark awarded excellent or very good. 


VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = European Junior Winner 2012
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
DS - SUFFICIENT
CACIB = European Winner 2012 
BOB = BEST OF BREED
Veteran Class with CAC = European Veteran Winner 2012