Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

KLUBOVÁ VÝSTAVA MOLOSS CLUB CZ
Plemeno / Breed: Tosa-inu

neděle / sonntag: 03.06.2012
Rozhodčí / Judge: Igor Mioč (HR)
přihlášených jedinců  / registered individuals: 26
přítomných jedinců  / present 25

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  baby  AGESHIO Tosa Tandoku pd Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Rysková Jarmila    .VN2
 Male  baby  ATAI Tosa Tandoku pd Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Jitka Hájková - Vojtíšková   VN1, Nejlepší baby pes
 Male  junior   ESHAKU KOMAKUSO Birengo
 Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara
 Šišková Vincková Věra V1, CAJC, KVM, BOJ
 Male  intermediate   AIKO Čeperek
 Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog
 
 
 Vymlátil Radek      VD1
 Male  intermediate   CLEO Aschabey
 Stonewall Tadashi x Beyla Abides
 Simona Metznerová  VD2
 Male  open  D-SAKKI Beikubara
 Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara
 ASCHABEY V1 (no title)
 Male  champion   AGIRO Tosa Ken
 Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek
 Hana Kodalová + Daniel Suchan  V2 Res.CAC
 Male  champion  ARES Shigeru
 Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum 
 Jitka Hájková - Vojtíšková  V3
 Male  champion  BON'YARI Birengo
 Ninja Twierdza Samuraja x Meishi Tosa Centrum
 Eva Holubcová V1, CAC
 Male  champion  FUDZISAN Abides
 
Abenji Big Luck  x Cynthia Abides
 Renáta Guziková     V4
 Male  seniorů  CURU Japan Dog
 Abunai Bokels Inu Zatto x  Chaitama Tosa Centrum
 Veronika Holacká  V1, BOV
 Female   puppy  SANNGAY Diamant severu
 E-Furosha Tosakengold´s x Chanellaine Diamant severu 
 Hana Rusá  N1
 Female  junior  AGARA Tosa ze Ždánova
 Abenji Big Luck x Celine Birengo
 Jana Bohmová  V1, CAJC, KVM
 Female  junior  KIKU Twierdza Samuraja
 Ninja Twierdza Samuraja x Mokka Twierdza Samuraja

 z Katusického dvora   VD3
 Female  junior  FOREVER AMAZING Birengo
 Abenji Big Luck x Banzai Birengo
 Renáta Guziková V2
 Female  intermediate   DEBORAH Aschabey
 Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum
 ASCHABEY VD2
 Female  intermediate  ANEKO Čeperek 
 Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog
 Barbora Pěničková VD3
 Female  intermediate   FAMOUS GIRL Birengo
 Abenji Big Luck x Banzai Birengo
 Jurasová Taťána, SK V1, CAC
 Female  intermediate    GWENNY Abides
 
Octopus Haruko Tsuyo x Aimi Twierdza Samuraja
 z Katusického dvora    D
 Female  intermediate    MIYA Diamant severu
 Bakushi Taikó x Deilley Diamant severu
  Benta Oudiová  VD4
 Female  open  AKEMI Batsuschi
 
 C´Chintai Devoted friend x Bahara Kalabousek 
 Jiří Veselý absent
 Female  open    AKINA Tosa Ken
 Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek 
 TOSA KEN V1 CAC
 Female  open    BORANTIA Aschabey
 Boy du Center Club Moloss Wolf x Beyla Abides
 Iva Navrátilová  VD2
 Female  champion    BASAKI Kalabousek
 
 Shakuhachi Imperial's Akagi x Aischa Diamant severu  
 TOSA KEN V3
 Female  champion  CELINE Birengo
 Ninja Twierdza Samuraja x Aguara Birengo
 Jana Bohmová  V1, CAC, KV, BOB, BOS 
 Female   champion  TANDOKU od Janusów
 Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf
 Jitka Hájková - Vojtíšková  V2, Res.CAC

    Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  

VN = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER
BOJ = BEST YOUNG
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
BOB = BEST OF BREED
NEPŘÍTOMEN = ABSENT
V1 (bez titulu) = EXCELLENT 1 (no title) 

Stanovuje se pořadí prvních čtyř psů oceněných známkou výborná či velmi dobrá. 
It sets the first four dogs mark awarded excellent or very good.