Jdi na obsah Jdi na menu
 


 POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

CACIB České Budějovice, Czech Republic
Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sunday  01.04.2012
Rozhodčí / Judge: Miroslav Václavík (CZ)
přihlášených jedinců  / registered individuals: 27
přítomných jedinců / present 22

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  baby  ATSUMI Wakai Bushi
 (BAKUSHI Taikó x Sumi Ostatní samuraj)  
 Stanislav Máška VN2 
 Male  baby  R'APOLLÓN VON KAINZ Diamant severu
 (E-Furosha Tosakengolds x Bahara Kalabousek) 
 Aneta Kainzová  VN1
 Male  junior  AKIM KATSURO Manabu
 (Bakushi Taikó x Assima Filimaki
)  
 MANABU  D
 Male  junior  ASAHIRO Ranní úsvit
 (Hitsagi Tosa Centrum x Datsumi Taikó)
 Tomáš Starý VD2
 Male  junior  ARON TANJIRO Manabu
 (Bakushi Taikó x Assima Filimaki
)    
 Lucie Drahozalová  V1 CAJC
 Male  intermediate   CABONNE Aschabey
 (Stonewll Tadashi x Beyla Abides)  
 Miroslav Vrlík  absent
 Male  intermediate    BENJIRO Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek) 
 Zdeněk Krátký    V1 (no title)
 Male   open  D-SAKKI Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
  
 ASCHABEY V1, CAC. Res.CACIB
 Male

 open

 AGARO Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum) 

 BIG LUCK

V2, Res. CAC
Male  open  AGIRO Tosa Ken
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)  

 Daniel Suchan  V3
 Male  champion  ABENJI Big Luck
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum)   
 BIRENGO   V1, CAC, CACIB, BOB 
 Male  champion  ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum) 
 Tosa Tandoku od Labe V4
 Male  champion    CHARLIE Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Deilley Diamant severu) 
   
 Petra Řeháková  V3
 Male  champion     BAKUSHI Taikó
 (Felicita Schimko Rowen x Bull Brother´s Bon Jovi)  
 Ing.Jana Šedivá   V2, Res.CAC  
 Female  baby  AMIKA Wakai Bushi
 (Bakushi
 Taikó x Sumi Ostatní samuraj)
 Roman Schwarz  VN2
 Female  baby  C´hishiden MAEGASHIRA
 (Megasthenes Invasor x Ashigara Maegashira)
 MAEGASHIRA  VN1
 Female  junior    KIKU Twierdza Samuraja /IMPORT/
 (Ninja Twierdza Samuraja x Mokka Twierdza Samuraja)  
  z Katusického dvora   absent
 Female  junior    AIKO Tosa ze Ždánova
 (Abenji Big Luck x Celine Birengo)  
 Bořivoj Šmerda V3
 Female  junior  AGARA Tosa ze Ždánova
 (Abenji Big Luck x Celine Birengo)  
 Tosa ze Ždánova     V2
 Female   junior  DORREN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)    
 Zdeněk Krátký   absent
 Female  junior  DEBORAH Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)    
 ASCHABEY VD4
 Female  junior  FAMOUS GIRL Birengo
 (Abenji Big Luck x Banzai Birengo)
 AZARIO & BIRENGO V1, CAJC, BOJ
 Female  intermediate    GWENNY Abides
 
(Octopus Haruko Tsuyo x Aimi Twierdza Samuraja)  
 z Katusického dvora  absent
 Female  open   AKINA TOSA KEN
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek)  
 TOSA KEN  absent
 Female  open    ASSIMA Filimaki
 (Shakuhachi Imperial's Akagi x Airoshi Kalabousek)
 MANABU V1 CAC, Res. CACIB
 Female  champion  TANDOKU od Janusów 
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf) 
 Tosa Tandoku od Labe    V2, Res.CAC
 Female   champion      CELINE Birengo
 (Ninja Twierdza Samuraja x Aguara Birengo)  
 Tosa ze Ždánova   V1, CAC, CACIB

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CAC ČMKU -CACIB gets automatically CAC ČMKU - news in CZ 
BOB = BEST OF BREED