Jdi na obsah Jdi na menu
 


  POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

CACIB České Budějovice, Czech Republic
Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sunday  14.10.2012
Rozhodčí / Judge: Karel Hořák (CZ)
přihlášených jedinců  / registered individuals: 22
přítomných jedinců / present 18

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  junior  ATSUMI Wakai Bushi
 BAKUSHI Taikó x Sumi Ostatní samuraj
 Stanislav Máška  V3
 Male  junior   R'APOLLÓN VON KAINZ Diamant severu
 E-Furosha Tosakengolds x Bahara Kalabousek
 Aneta Kainzová  VD5
 Male  junior   AGESHIO Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Jarmila Rysková  VD4
 Male  junior   ATAI Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Tosa Tandoku od Labe  V2
 Male  junior  AKIBONO Wakai Bushi
 BAKUSHI Taikó x Sumi Ostatní samuraj
 Pavlína Silovská  V1 CAJC, BOJ
 Male  intermediate    BENJIRO Tosa Ken
 Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek
 Zdeněk Krátký    VD1
 Male   open  DAI DAI ze Špičáku
 Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku
  V1 (no tittle)
 Male

 open

 ETSUKO ERNY ze Špičáku
 Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku

 Marie Postřihačová

absent
 Male  champion  ABENJI Big Luck
 Aki du Center Club Moloss Wolf x Zotei Tosa Centrum 
 BIRENGO   V1, CAC,CACIB, BOB 
 Male  champion  BRUNO Beikubara 
 Baku Kalabousek x Beira Devoted Friend
 Monika Svojtková   V2, Res.CAC, Res.CACIB  
 Female  puppy  BONSAI Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Akatsuki Sanzen Tosa z Louštína
 Tosa Tandoku od Labe   VN2
 Female  puppy  BIKKURI Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Akatsuki Sanzen Tosa z Louštína
 JAMAKRIJI   absent
 Female  puppy  BAIRA Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Akatsuki Sanzen Tosa z Louštína
  VN1 
 Female  junior    AIKO Tosa ze Ždánova
 Abenji Big Luck x Celine Birengo
 Bořivoj Šmerda absent 
 Female  junior  MATSU Twierdza Samuraja 
 Akira Kiyoshi du Center Club Moloss Wolf x Uchiko od Janusów  
 Jana Krupičková  V1 CAJC 
 Female   junior  SANNGAY Diamant severu
 E-Furosha Tosakengold´s x Chanellaine Diamant severu 
 Hana Rusá  D2
 Female  intermediate   Nik Majestic RACHEL RYUU
 
Tosaworld Akashi x Nik Majestic Daisy
  absent 
 Female  intermediate   AGARA Tosa ze Ždánova
 Abenji Big Luck x Celine Birengo 
 Tosa ze Ždánova   V1 CAC. Res.CACIB 
 Female  intermediate    DORREN Aschabey
 Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum
 Zdeněk Krátký   V2, Res.CAC
 Female  open
 RINAKO Tosa Centrum
 Hitsagi Tosa Centrum x Tensaji Tosa Centrum
 Alena Homolová V1 CAC
 Female  champion  TANDOKU od Janusów 
 Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf 
 Tosa Tandoku od Labe     V1 CAC, CACIB 
 Female   veteran    Aissey Diamant severu
 Cuki ze Rpet x Gokiama Tosa Centrum
 Kateřina Vrzalová V1, Nej. veterán

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CAC ČMKU -CACIB gets automatically CAC ČMKU - news in CZ 
BOB = BEST OF BREED