Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

Plemeno: Tosa-inu
08.01.2012 - VII.Hanácká národní výstava 2012, areál BVV, Brno
Rozhodčí: Vladimír Adlt
přihlášených jedinců 32 / přítomných jedinců 28

 CAC ČMKU - v platnosti od 01.07.2011 /čekatelství na titul "Šampion ČMKU" /

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male   puppy  Batu Tosaworld  /import HU/
 (Stonewall Buda x 
Lara Söjtör Spéze)
 of Malizi Doghouse  VN1 
 Male  junior  CASPER Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)  
 Jaroslav Bárta  D
 Male  junior  CLEO Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)
 Metznerová Simona
VD3
 Male  junior  DAICHI Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum) 
 Pavel Kludka  VD2
 Male  junior   ESHAKU KOMAKUSA Birengo
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)  
 Šišková Vincková Věra   V1, CAJC  
 Male   intermediate  AIKO Čeperek
 (Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog ) 
 Radek Vymlátil V1, CAC
 Male   intermediate   D-SAKKI Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
  
 ASCHABEY  absent
 Male  intermediate  East West Dogstar´s DJANGO /import USA/
 (WW´95 Ryoma x Easr West Lucia)  
 TOSA SLOVAKIA, SK    VD3
 Male  intermediate  ETSUKO YOSHIRO ze Špičáku  /import CZ/ 
 (Stonewall Buda x Ayki ze Špičáku)      
 AMYUSAN, SK      V2, Res.CAC 
 Male

 open

 ASON Kiwisan 
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)

 Kiwisan

V1 ( no title)
 Male  winner  Ch.ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum) 
 Tosa Tandoku od Labe    V1, CAC, NV, BOB    
 Female  junior  ASHLI Jessrin
 (Stonewall Tadashi x Akura Aschabey) 
 Martin Zatloukal  VD
 Female  junior  BAKASU Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)
 Ludmila Mičaníková VD
 Female  junior    BONIE Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)  
 Petr Bořil V3
 Female  junior  CARMEN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)    
 Pavel Kludka VD
 Female   junior  CORRIE Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Beyla Abides)  
 František Šipka D
 Female  junior  DEBORAH Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)    
 ASCHABEY V4
 Female  junior  EICHI MISAKI Birengo
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 TOSA SLOVAKIA, SK   absent
 Female  junior  FAMOUS GIRL Birengo
 (Abenji Big Luck x Banzai Birengo)
 AZARIO, SK V2
 Female  junior  FLEUR Birengo
 (Abenji Big Luck x Banzai Birengo)  
 Jana Pavlová V1, CAJC. BOJ
 Female  junior  MIYA Diamant severu
 (Bakushi Taikó x Dailley Diamant severu)
 Benta Oudiová  V
 Female  intermediate  AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 Tosadar V3
 Female  intermediate  BABY Shigeru
 (Abenji Big Luck x C´Chizumi Tosa Centrum)
 Zuzana Kalábová V2
 Female  intermediate  DACOTA Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 Lenka Jirušková V1 (no title) 
 Female  open  AILLIN Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)
 Magda Stuchlíková   V2, Res.CAC
 Female  open  AIMI Kiwisan
 (Abenji Big Luck x Bakasu Taikó)  
 Kiwisan V1, CAC, NV
 Female  open  C´HELSIE Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)
 
 Ing. František Brázda VD4
 Female  open  INDY KINGA Diamant severu
 ( C´Chintai Devoted friend x Aishira Filimaki)  
  Endless Devotion VD
 Female  open    KASUMI Diamant severu /import CZ/
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Aishira Filimaki)  
 AMYUSAN, SK  V3
 Female  open  MIDORI Tosa Centrum
 (Fuwari Tosa Centrum x Daigi Tosa Centrum)
 Monika Vysloužilová  absent
 Female  winner  AKATSUKI SANZEN Tosa z Louštína
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Aika Beikubara)  

 Tosa Tandoku od Labe  V1, CAC
 Female  winner  BACURA Present Dog
 (Akebono Taikó x Pensaki Tosa Centrum)  
 MIRABILIS GEMMA     absent

 

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  

 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CAC ČMKU - NATIONAL WINNER gets automatically CAC ČMKU - news in CZ 
NV = NATIONAL WINNER
BOB = BEST OF BREED