Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

WORLD DOG SHOW Salzburg, Austria
Plemeno / Breed: Tosa-inu

neděle / sonntag: 20.05.2012
Rozhodčí / Judge: Stefan Sinko (SLO)
Kruh / Ring: HALLE 2/6, ring 4, beginning 10,30 hours
přihlášených jedinců  / registered individuals: 44 (13 148 - 13 191)
přítomných jedinců  / present 41

Světové vítězství: ČR - Birengo 3x, PL - Mazurski samuraj 1x 
44 vystavovatelů ze 7 mi zemí: CZ 16x, SK 1x, PL 13x, RO 6x, IT 2x, SM 4x, HU 2x 
Země původu psů:  CZ 21x, PL 14x, RO 2x, IT 2x, SM 2x, HU 2x, 1x JAP 
Nejvíce zastoupené CHS: Birengo & Beikubara 9x, Mazurski samuraj 4x, Znad Brzegu Šwidra 4x 

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  puppy   BRUCE Tisama Tosa Ken
 (Agiro Tosadar x Fatty Tosa Centrum)
 Enrico Drudi, SM   VN
 Male  junior   ESHAKU KOMAKUSO Birengo
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)  
 Šišková Vincková Věra, CZ  V2
 Maele  junior           EKENSHIRO Birengo
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)    
 Emil Falaus, RO   VD3
 Male  junior  EIJIRO Mazurski Samuraj 
 (C'Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)   
 Marianna Skokanová, SK  V1, CAJC
JWW'12
 Male  intermediate    BENJIRO Tosa Ken
 (Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek)  
 Zdeněk Krátký, CZ   VD
 Male  open      Tosaworld AKIKIRO
 (Toshi's Tar Heel x Junji Tosa Centrum)
 Zoltan Konya, HU  V4
 Male  open  Söjtör Spéze SANZO
 (
Söjtör Spéze Lord x Junji Tosa Centrum)
 Luminita Mazilu, HU  V
 Male  open  YAMATO go Komukaisou
 (Shinngetsu Komukaisou x Mickey Komukaisou) 
 Incze Bela, RO V3
 Male  open    ZENJIN AKAI TENSHI Laka DIDi
 (Shin Twierdza Samuraja x Dolce Vita z Wólki)
 Wieslawa Usewicz, PL V2 Res.CAC
 Male  open  ATOS Znad Brzegu Šwidra
 (Yogi na Skraju Ruczaju x Alison z Lešnego Potoku)
 Tadeusz Stoczewski, PL   absent
 Male  open  D-SAKKI Beikubara
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 
 Petr Melka, CZ V1 CAC
 Male  open  C'CIOKO Beikubara
 (Octopus Haruko Tsuyo x Beira Devoted Friend)
 Ivan ŠimáčeK, CZ  absent
 Male  champion   AGIRO Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče)   
 Enrico Drudi, SM V3
 Male  champion  EYSHIN Tosakengold's
 (Megasthenes Djengish x Bhina Tosakengold's) 
 Daniele Lissoni, IT  V
 Male  champion  ARES Shigeru
 (Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum)   
 Jitka Hájková - Vojtíšková, CZ  V
 Male  champion  BON'YARI Birengo
 (Ninja Twierdza Samuraja x Meishi Tosa Centrum)
 Eva Holubcová, CZ V1, CAC, CACIB
WW'12
 Male  champion  OLIVER z Lesnego potoku
 (Manhir z Lesnego potoku x Hanah Musashi Land) 
 Robert Džiwota, PL  absent
 Male  champion  FUDZISAN Abides
 (
Abenji Big Luck  x Cynthia Abides)      
 Renáta Guziková, CZ   V2 Res.CAC, Res.CACIB  
 Male  champion  BAKUSHI Taikó
 (Bull Brother´s Bon Jovi x Felicita Schimko Rowen)
 Jana Šedivá, CZ  V
 Male  champion  H-YOSHI Twierdza Samuraja
 (Hakim Twierdza Samuraja x Sadako Twierdza Samuraja) 
 Ewelina Sabarna, PL  V4
 Male  champion  CHARLIE Diamant severu
 (Octopus Ichido Ni Futátsu x Deilley Diamant severu)   
 Petra Řeháková, CZ    V
 Female   puppy  HARU Abides
 
(Fudzisan Abides x Aimi Twierdza samuraja)  
 Crisan Nicoleta, RO  VN
 Female   puppy  BABY Tisama Tosa Ken
 (Agiro Tosadar x Fatty Tosa Centrum)
 Enrico Drudi, SM   VN
 Female  junior  AGARA Tosa ze Ždánova
 (Abenji Big Luck x Celine Birengo)  
 Jana Bohmová, CZ  V3
 Female  junior  NATSUMI Nik Majestic
 (Ghost dog Ostatni samuraj x Bety Nik Majestic)
 Sutka Raimond, RO V
 Female  junior  EMI Mazurski Samuraj 
 (C'Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj) 
      
 Wojciulewicz Janusz, PL  V
 Female  junior  Xenia Moloss de Harghita
 (Ran go Kawaguchisou x Noriko Moloss de Harghita) 
 Incze Bela, RO      V
 Female  junior  BORA Znad Brzegu Swidra
 (Atos Znad Brzegu Swidra x Dzana z Lesnego potoku)  
 Tadeusz Stoczewski, PL  V2
 Female  junior  EGEISHA SAKURA Birengo
 (Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara)
 
 Emil Falaus, RO   V
 Female  junior  FOREVER AMAZING Birengo
 (Abenji Big Luck x Banzai Birengo) 
 Renáta Guziková, CZ V1, CAJC
JWW'12  
 Female  junior  DEBORAH Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)
   
 Petr Melka, CZ    V4
 Female  junior  BONI Znad Brzegu Swidra
 (Atos Znad Brzegu Swidra x Dzana z Lesnego potoku)
 Tadeusz Stoczewski, PL  V
 Female  intermediate  ALISHA Ogi
 (Octopus Haruko Tsuyo x Auggie Skype)
 Enrico Drudi, SM   V1 CAC
 Female  intermediate   DORREN Aschabey
 (Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum)   
 Zdeněk Krátký, CZ   V2, Res.CAC
 Female  open    EYUMA Tosakengold's
 (Megasthenes Djengish x Bhina Tosakengold's) 
 Daniele Lissoni, IT    V4
 Female  open  DAMIYO Birengo  
 (Abenji Big Luck x Aguara Birengo)  
 Pawel Swenson, PL  V3
 Female  open  USAMI od Janusów
 (Stonewall Buda x Roka od Janusów)
 Maja Ozimkowicz-Kowalska, PL  V2, Res CAC
 Female  open  DORA Mazurski Samuraj 
 (C'Chinky Devoted friend x Ana Mazurski Samuraj)
    
 Wojciulewicz Janusz, PL   V
 Female  open

 Tandoku od Janusów
 (Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf)   

 Jitka Hájková - Vojtíšková, CZ V1 CAC, Res.CACIB
 Female  champIon
 DŽANA z Lesnego potoku 
 (Deen Diamant severu x Kyoto Musashi Land)
 Tadeusz Stoczewski, PL   V3
 Female  champion    ANA Mazurski Samuraj
 (Nubi
 Twierdza Samuraja x Ritila z Lesnego Potoku)
 Wojciulewicz Janusz, PL V4
 Female  champion  CELINE Birengo
 (Ninja Twierdza Samuraja x Aguara Birengo) 
 Jana Bohmová, CZ V1, CAC, CACIB, BOB
WW'12
 Female   champion  Midori Ninja-San
 (Ninja Twierdza Samuraja x Barbie Tosa4Ever)  
 Pawel Swenson, PL V2, Res.CAC
 Female  champion  AGUARA Tosadar
 (Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče) 
 Anežka Blaháčková, CZ  V

    Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  

Stanovuje se pořadí prvních čtyř psů oceněných známkou výborná či velmi dobrá. 
It sets the first four dogs mark awarded excellent or very good. 


VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = JWW'12
V = EXCELLENT
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CACIB = WW'12
BOB = BEST OF BREED