Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

CACIB České Budějovice, CZ

Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sunday: 31.03.2013
Rozhodčí / Judge:  Mgr. Viera Staviarská (SK)

přihlášených jedinců / registered individuals: 22
přítomných jedinců / present 21

 

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  puppy  GHAKARI TANMAY of Malizi Doghouse
 C'chaym of Malizi Doghouse x Megasthenes Indika
 Aneta Vachtová, CZ VN1 
 Male  junior  AGESHIO Tosa Tandoku pd Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Rysková Jarmila     V3
 Male  junior  ATSUMI Wakai Bushi
 BAKUSHI Taikó x Sumi Ostatní samuraj
 Stanislav Máška  VD4
 Male  junior  ARGOS Saikaku
 Abenji Big Luck x CHIOKO TAISHI ze Špičáku
 SAIKAKU V2 
 Male  junior  AKIBONO Wakai Bushi
 BAKUSHI Taikó x Sumi Ostatní samuraj
 Pavlína Silovská  V1, CAJC, BOJ 
 Male  intermediate  ATAI Tosa Tandoku pd Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Tosa Tandoku od Labe   V1 CAC
 Male  open  BENJIRO Tosa Ken
 Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek
 Zdeněk Krátký  V1 CAC
 Male  open  AX Jessrin
 Stonewall Tadashi x Akura Aschabey
 Lukáš Dohnal VD2
 Male  champion  FUDZISAN Abides
 Abenji Big Luck x Cynthia Abides
 ABIDES V1 CAC. CACIB, BOB
 Male  champion  BRUNO Beikubara 
 Baku Kalabousek x Beira Devoted Friend
 Monika Svojtková  V2, Res CAC, Res CACIB 
 Male   champion  C'CHAYM of Malizi Doghouse
 Atsuko of Malizi Doghouse x Akiko Samurajaus Šešélis  
  of Malizi Doghouse  V3
 Male  champion  D-SAKKI Beikubara
 Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara
 ASCHABEY   V4
Female  junior  ASSINIBAKA THEA Mirabilis Gemma
 Baltazar Shigeru x Bacura Present Dog
  Martina Ryšánková  V1 CAJC
 Female  junior  FARASHUU NAILAH of Malizi Doghouse
 Bon'yari Birengo x Akiko Samurajaus Šešélis 
 Aneta Vachtová  V2
 Female  intermediate    AIKO Tosa ze Ždánova
 Abenji Big Luck x Celine Birengo
 Bořivoj Šmerda  absent
 Female  intermediate   AGARA Tosa ze Ždánova
 Abenji Big Luck x Celine Birengo
 Tosa ze Ždánova    V1 CAC
 Female  intermediate   AIRIN Wakai Bushi
 BAKUSHI Taikó x Sumi Ostatní samuraj
 Martin Šimek  VD2
 Female  open  DORREN Aschabey
 Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum
 Zdeněk Krátký V1 CAC, Res.CACIB
 Female  open  DEBORAH Aschabey
 Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum
 ASCHABEY  V2
 Female   open    BAKASU Kiwisan
 Abenji Big Luck x Bakasu Taikó
 Ludmila Mičaníková V3
 Female  champion  TANDOKU od Janusów 
 Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf
 Tosa Tandoku od Labe   V1 CAC, CACIB  
 Female  champion  MIDORI Tosa Centrum
 Fuwari Tosa Centrum x Daigi Tosa Centrum
 Monika Vysloužilová  V2 Res.CAC

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CAC ČMKU -CACIB gets automatically CAC ČMKU - news in CZ 
BOB = BEST OF BREED
BOS = BEST OF OPPOSITE SEX (Nejlepší z opačného pohlaví)