Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

DUO CACIB, areál BVV, Brno

Plemeno / Breed: Tosa-inu
sobota / saturday02.02.2013
Rozhodčí / Judge: Shalata D. (UK)


přihlášených jedinců / registered individuals: 25
přítomných jedinců / present 21

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  junior  AGESHIO Tosa Tandoku pd Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Rysková Jarmila    V2
 Male  junior  AKIBONO Wakai Bushi
 BAKUSHI Taikó x Sumi Ostatní samuraj
 Pavlína Silovská V1 CAJC
 Male  junior  BIN SAKKI Tosadar
 Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče   
 Marcela Kaplanová    V3
 Male  intermediate   EISAI KAIKATSU of Malizi Doghouse 
 Atsuko of Malizi Doghouse x Akiko Samurajaus Šešélis  
 Alžběta Vrubelová  V1 CAC
 Male  open  ATASHI Čeperek
 Aki du Center Club Moloss Wolf x Daeki Japan Dog
  Pavla Kyselá  V3
 Male  open  BENJIRO Tosa Ken
 Abenji Big Luck x Basaki Kalabousek
 Zdeněk Krátký    V2, Res.CAC
 Male  open  C'CHAYM of Malizi Doghouse
 Atsuko of Malizi Doghouse x Akiko Samurajaus Šešélis
  of Malizi Doghouse  V1 CAC, Res.CACIB 
 Male    champion  ARES Shigeru
 Octopus Haruko Tsuyo x C´Chizumi Tosa Centrum
 Tosa Tandoku od Labe  absent
 Male   champion  AGIRO Tosa Ken
 Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek
 Hana Kodalová + Daniel Suchan 
   V1 CAC, CACIB, BOB 
 Male  champion  D-SAKKI Beikubara
 Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara
 ASCHABEY V2, Res.CAC 
 Female  puppy  ASSINIBAKA THEA Mirabilis Gemma
 Baltazar Shigeru x Bacura Present Dog
 Martina Ryšánková absent 
 Female  puppy  CLEA Kiwisan
 Neko od Janusów x Bakasu Taikó
 Erika Cigánková  VN1
 Female  junior  ATAKAMA Tosa Tandoku pd Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Ivana a Martin Jurkovi   V3
Female  junior  BANIRA Tosadar
 Abenji Big Luck x Ascha od Vratimovského ranče   
 Tomáš Aleš  absent
 Female  junior  BONSAI Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Akatsuki Sanzen Tosa z Louštína
 Tosa Tandoku od Labe V4 
 Female  junior  C'hōsokabe Motochika MAEGASHIRA
 Megasthens Invasor x Ashigara Maegashira
 Petra Řeháková V2
Female  junior  ZOKKI Tosa Centrum
 Hitsagi Tosa Centrum x Chissei Tosa Centrum
 Josef Blažek V1 CAJC, BOJ
 Female  intermediate    DORREN Aschabey
 Stonewall Tadashi x Chisaki Tosa Centrum
 Zdeněk Krátký    V1 CAC, CACIB
 Female  intermediate  BONNIE Kiwisan
 Abenji Big Luck x Bakasu Taikó
 Petr Bořil V2, Res.CAC 
 Female  open  BABY Shigeru
 Abenji Big Luck x C'Chizumi Tosa Centrum
 Zuzana Kalábová  absent
 Female   open    DACOTA Beikubara
 Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara
 Lenka Jirušková  V1 CAC
 Female  open   EICHI Japan Dog 
 Baku Kalabousek x Bisei Japan dog
 Irena Lutonská  V2, Res.CAC
 Female  champion  AKATSUKI SANZEN Tosa z Louštína
 Octopus Ichido Ni Futátsu x Aika Beikubara
 Tosa Tandoku od Labe  V1 CAC, Res.CACIB 
 Female  champion   FAMOUS GIRL Birengo
 Abenji Big Luck x Banzai Birengo
 AZARIO, SK V3
 Female  champion  BACURA Present Dog
 Akebono Taikó x Pensaki Tosa Centrum
 MIRABILIS GEMMA      V2, Res.CAC

 Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
CAC ČMKU -CACIB gets automatically CAC ČMKU - news in CZ 
BOB = BEST OF BREED