Jdi na obsah Jdi na menu
 


POTVRZENÉ OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY / CONFIRMED OFFICIAL RESULTS

KLUBOVÁ VÝSTAVA MOLOSS CLUB CZ - Němčice u Kolína

Plemeno / Breed: Tosa-inu
neděle / sunday: 17.05.2014
Rozhodčí / Judge: Ramune Kazlauskaite (Litva)


přihlášených jedinců / registered individuals: 23
přítomných jedinců / present 20

 sex  class  name  owner /breeder  results
 Male  junior  IGASHU JUMA of Malizi Doghiuse 
 C'chaym of Malizi Doghouse x Akemi Rikai
 Rudyová Anežka  absent
 Male  junior  Daibon Sankajō MAEGASHIRA
 Stonewall Buda x Ashigara Maegashira
 Z KATUSICKÉHO DVORA  V1 CAJC, KVM
 Male  intermediate   FAHARI SHENAI of Malizi Doghouse
 Bon'yari Birengo x Akiko Samurajaus Šešélis 
 of Malizi Doghouse V1 CAC
 Male  intermediate  CENTUS Kiwisan
 Neko od Janusów x Bakasu Taikó 
 Jiří Zeman  V2 Res.CAC
 Male  open  ARGOS Saikaku
 Abenji Big Luck x CHIOKO TAISHI ze Špičáku 
 SAIKAKU  V2
 Male  open  COUDY z Katusického dvora
 Barney Abides x Gera Schimko Reowen   
 Martin Manák, SK V1 CAC
 Male  champion  AGESHIO Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Rysková Jarmila V4 
 Male  champion  ATAI Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Tandoku od Janusów
 Tosa Tandoku od Labe  V1, CAC, KV, BOB
 Male  champion  AIKO Twierdza Samuraja /import PL/
 Fudzisan Abides x Zaira Twierdza Samuraja
 Marko Milan, SK   V2 Res.CAC
 Male  champion  ESHAKU KOMAKUSO Birengo
 Abenji Big Luck x Ayscha Beikubara
 SHINYUU  V3
 Male  senior  BAKUSHI Taikó
 Bull Brother's Bon Jovi x Felicita Schimko Rowen 
 Jana Šedivá  absent
 Female  puppy  ATHEA Květ Laryk
 
Aki du Center Club Moloss Wolf x Yasumi Tosa Centrum 
 Miloš Pilný N3
 Female  puppy  JAZMIN Birengo
 Bruno Beikubara x Dandori Birengo
 TOSA ZE ŽDÁNOVA VN2
 Female   puppy  JASUMI Birengo
 Bruno Beikubara x Dandori Birengo
 Romana Svobodová  VN1
 Female  junior
 CECILL Tosadar
 Fudzisan Abides x Ascha od 
Vratimovského ranče   
 ludmila Mičaníková   V1, CAJC, BOJ, KVM 
 Female  intermediate  CANOMI Tosadar
 Fudzisan Abides x Ascha od 
Vratimovského ranče   
 František Šafařík V1 CAC
 Female  intermediate  CHARLOTTE Abides
 
Fudzisan Abides x Geiru Abides
 Simona Bláhová  absent
 Female  open   CHANNEL Abides
 Fudzisan Abides x Geiru Abides
 Renata Kratinová  V3
 Female  open  AJAGGY Saikaku
 
Abenji Big Luck x CHIOKO TAISHI ze Špičáku
 Marcela Pitrová V1  CAC
 Female   open  AKINA Tosa Ken
 
Octopus Ichido Ni Futátsu x Basaki Kalabousek 
 TOSA KEN V4
 Female  open   BONSAI Tosa Tandoku od Labe
 Ares Shigeru x Akatsuki Sanzen Tosa z Louštína
 Rostislav Blažka V2 Res.CAC
 Female  champion  TANDOKU od Janusów /import PL/
 Stonewall Buda x Ai-sho du Center Club Moloss Wolf
 Tosa Tandoku od Labe  V1 CAC, KV 
 Female  senior  BASAKI Kalabousek
 
Shakuhachi Imperial's Akagi x Aischa Diamant severu 
 TOSA KEN  V1 BOV

Výsledky z výstav jsou bez záruky, pokud nejsou k dispozici potvrzené oficiální výsledky.  
 
VN
 = VERY PROMISING
N = PROMISING
CAJC = YOUNG WINNER 
KVM = CLUB JUNIOR WINNER
BOJ = BEST YOUNG 
V = EXCELLENT
V1 = EXCELLENT 1 (NO TITLE)
VD = VERY GOOD
D = GOOD
KV = CLUB WINNER
BOB = BEST OF BREED